Prawdziwe przywództwo w czasie kryzysu

…Ci, którzy uważają siebie za kierujących wydarzeniami na świecie, nie są w stanie pojąć prawdziwego charakteru problemów, którym powinni zaradzić, a więc to oczywiste, że nie mogą oni niczego odmienić na lepsze.

Kieruję do was ten zaskakująco prosty przekaz: połączmy się razem i odmówmy współpracy z tymi, o których wiemy, że nie posiadają zdolności do naprawy zdrowia i dobrostanu ludzkości oraz ekologii naszej planety. To jedyna strategia, mogąca zakończyć ich jałowe, destruktywne rządy.

Wiemy, że tylko jednostki zdolne do głębokiego rozumienia wyzwań życiowych i tego, jak się z nim mierzyć, mogą nas poprowadzić drogą, którą wszyscy chcemy iść. Potrafią nas zmobilizować do wsparcia drogi ku wyzwoleniu z rąk ciemiężców, którzy czynią z nas niewolników, a także do uwolnienia się od własnych słabości, które nieustannie i wciąż na nowo skłaniają nas, by ulegać ich toksycznym żądaniom.

Droga do zwycięstwa wymaga poświęcenia. Z głębokim oddaniem słuchania naszych serc, a nie umysłów. Zwracania się do umysłu dopiero wtedy, gdy otrzymamy wskazania od serca oraz silnego poczucia moralności.

Mamy coraz większą świadomość, że to właśnie jest sposób, w jaki osiągniemy zwycięstwo. Jedynie ten. Znajdujący się na przeciwległym biegunie niż owi niszczyciele, którym się sprzeciwiamy. Oni się go boją, ponieważ go nie rozumieją. Znajduje się poza strefą ich dwu- i trójwymiarowego więzienia. A przecież to nasz największy atut, nasze bogactwo jako prawdziwych czujących i rozumnych ludzi. Nasza moc jako duchowych wojowników.

Czas odrzucić wszystko, co odciąga nas od tej drogi. Od dziś tylko to, co wspiera nasze wielkie przebudzenie, winno się znaleźć na liście rzeczy, które musimy zrobić. Zaś kolejne pozycje na tej liście muszą wszystkie wspierać tę wielką afirmację, umiłowanie prawdy… (Sir Julian Rose)

Źródło i cały wykład „ Prawdziwe przywództwo w czasie kryzysu. Sir Julian Rose”:

(Opracowała: Jadwiga Łopata)

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt na adres: kontakt@doprawdy.info