Były wiceprezes Pfizera Michael Yeadon: Covid Vaxx forsuje “ponadnarodową operację” mającą na celu “umyślne okaleczanie i zabijanie”

Fragment artykułu:

„Wiele oczywistych toksyczności zostało celowo wbudowanych w projekty [rzekomych szczepionek], w wyniku czego istniałyby wysokie oczekiwania co do zakrzepów krwi, ataków autoimmunologicznych i burz cytokinowych w całym ciele, w zależności od tego, gdzie trafiła u danej osoby” Dr Michael Yeadon powiedział LifeSiteNews.

Dr Michael Yeadon, który wcześniej pełnił funkcję wiceprezesa firmy Pfizer i głównego naukowca ds. alergii i układu oddechowego, wyjaśnił, skąd wiedział, że wirus COVID wraz z późniejszą kampanią „ szczepionkową ” był „ponadnarodową operacją” mającą na celu „okaleczanie ludzi, okaleczanie i zabijać umyślnie”.

Yeadon, który spędził 32 lata pracując głównie dla dużych firm farmaceutycznych, rozmawiał z reporterem z Children’s Health Defense w marcu, kiedy uczestniczył w wiecu „ Truth be Told” w Londynie.

Analizując, w jaki sposób zrozumiał, że „pandemia” COVID była czymś innym, niż się wydawało, ekspert farmakologii przypomniał, że „kiedy zacząłem zauważać moich byłych kolegów, w tym Patricka Vallance’a, mówiących w telewizji rzeczy, o których wiedziałem, że nie były prawdą — i wiedziałem, że on wiedział, że to nieprawda — wtedy grosz spadł na mnie (idiom: zrozumiałem w końcu – przyp. red.), prawdopodobnie [w] lutym 2020 r.”

Patrick Vallance był głównym doradcą naukowym rządu Wielkiej Brytanii w latach 2018-2023.

„Pamiętam, jak powiedziałem mojej żonie: „To nie jest to, o czym mówią. Coś się dzieje” — wyjaśnił Yeadon.

„Kiedy zobaczyłem, jak zamyka się nie tylko mój kraj, ale dziesiątki krajów w tym samym czasie… to był dowód i nadal jest dowód na ponadnarodową operację” – powiedział.”

Źródło: https://www.globalresearch.ca/ex-pfizer-vp-covid-vax-push-supranational-operation-intended-maim-kill-deliberately/5819018 , https://www.dakowski.pl/covid-vaxx-ma-na-celu-umyslne-okaleczanie-i-zabijanie/