Psychopatyczni politycy wzory do naśladowania dla niewolniczego społeczeństwa

Dopóki nie zrozumie się natury i motywacji tych, którzy nas atakują, nie sposób jest wymyślić strategii odniesienia zwycięstwa. Teraz zaś mamy palącą potrzebę wymyślenia takiej strategii w celu pokrzyżowania szyków systemu politycznego, który w mechanizm swojego funkcjonowania ma wpisanych „psychopatów”.

Nie trzeba być zawodowym psychologiem ani psychiatrą, aby rozpoznać cechy zatwardziałego politycznego psychopaty. Są one widoczne za każdym razem kiedy to słucha się „wiadomości” w mediach głównego nurtu. Po krótkim czasie rozpoznaje się, że „to co mówią” – i „to co robią” politycy są bardzo często swoimi zupełnymi przeciwieństwami.

Dlatego też, kiedy włączasz telewizor, aby oglądać „wiadomości”, to, co widzisz, to „psychopatyczne manipulacje wydarzeń dnia”. To, że nie reagujesz wyłączaniem telewizora oznacza, że ​​wciąż nie potrafisz odróżnić prawdy od kłamstwa.

Fakt, że takie oszustwo jest to powszechnie akceptowane wynika z tego, że większość

społeczeństwa działa na zasadzie pasywnego, niewolniczego współistnienia z władzami politycznymi rządzącymi ich państwami.

W ramach politycznego oszustwa, które otacza Wielki Reset / Zielony Ład Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) odnajdujemy wręcz oczywisty przypadek kradzieży. Mówiąc precyzyjnie, jest to kradzież, należącego do wczesnego ruchu ekologicznego, jego holistycznego programu bioróżnorodnego, powierniczego zarządzania ziemi.

Wizja WEF polega na zniekształceniu tej przyjaznej dla środowiska koncepcji i przekształceniu jej w globalne polityczne narzędzie do wdrażania w życie nowego, faszystowskiego świata Klausa Schwaba. Świata syntetycznej żywności, obsługiwanego poprzez roboty rolnictwa i stworzenia „inteligentnych miast”, zasilanych przez 5G, dla wywłaszczonych mieszkańców wsi i niepotrzebnych już rolników.

Wypróbowane i przetestowane rozwiązania Prawdziwie Zielonych metod zostały zastąpione koncepcją cyfrowych, przemysłowych w skali makro programów mechanizacji aby osiągnąć uświęcony cel „zerowej emisji dwutlenku węgla” i zniewolenia ludzkości.

(Autor: Julian Rose)

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt: kontakt@doprawdy.info