Szczepionki na COVID-19 Pfizera zawierają tlenek grafenu

Kowidowe szczepionki zawierają niebezpieczny tlenek grafenu. Świadczą o tym dokumenty Pfizera, które zostały upublicznione na mocy nakazu sądowego. Nazywanie tychże preparatów szczepionkami jest nadużyciem, ponieważ są to właściwie preparaty inżynierii genetycznej, której celem jest modyfikacja DNA człowieka tak, by, przynajmniej w teorii, reagował na białko kolca znajdujące się w ampułce szczepionkowej.

Dlaczego grafen jest taki niebezpieczny? Ponieważ ma negatywny wpływ na organizmy żywe. Jak wynika z opublikowanych badań jeszcze przed erą pandemiczną ma wpływ na wiele procesów, w tym rozrodczość. Uszkadza komórki, zwłaszcza krwi. Jest też toksyczny dla organizmu oraz przyspiesza apoptozę komórek. Jednakże to nie wszystkie niekorzystne efekty grafenu. W linku przedstawiam listę badań naukowych dotyczących grafenu. Wykrycie tlenku grafenu zostało także potwierdzone w raporcie.

Tlenek grafenu nie jest jedyną wadą tychże preparatów inżynierii genetycznej. Wyciekły bowiem, dzięki hakerom, kompromitujące dane o tychże szczepionkach. Są zaskakujące o co wielu już podejrzewało. Ale z czego wyśmiewano się traktując je jako całkowicie szaloną teorię spiskową: niektóre partie szczepionek mają wyjątkowo wysoką śmiertelność i skutki uboczne u wszystkich producentów. Oskarżenia o śmierć stały się więc faktem.

Dane obejmują między innymi liczbę zgonów i poważnych skutków ubocznych związanych z każdym numerem partii, a także umożliwiają porównanie z innymi. Niepokojące jest to, że w niektórych przypadkach śmiertelność po szczepieniu lub prawdopodobieństwo wystąpienia poważnych skutków ubocznych wzrasta 50-krotnie. Dokument CDC, w formie prezentacji, zawiera na stronie 16 ważne informacje na temat poważnych skutków ubocznych wraz z informacją jak postępować, gdy dany odczyn poszczepienny wystąpi.
Reakcje anafilaktyczne, zapalenie mięśnia sercowego i problemy z sercem, zakrzepica itp. występują znacznie częściej niż statystyczne prawdopodobieństwo zgonu z powodu COVID-19. I ważne jest, aby pamiętać, że dane obejmują tylko przypadki, które miały miejsce w ciągu 90 dni od udostępnienia szczepionki i tylko te zgłoszone bezpośrednio do firmy Pfizer. Mimo te dane potwierdzają tezę o niebezpieczeństwie tychże preparatów.

Powyższe fakty każą zadać pytanie: po co i w jakim celu wprowadzono szczepionki powodujące wiele poważnych skutków ubocznych, zatrute grafenem?

Źródła:

https://newsnadzis.pl/oficjalny-raport-laboratorium-brytyjskiego-potwierdza-ze-szczepionki-przeciw-covid-19-zdecydowanie-zawieraja-tlenek-grafenu/

https://drive.google.com/file/d/1TZcjNj1OtSnYG70BLvY8tIgLQ5dsA40J/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1-AH22p1koXoEYu_Gf2ofEqHmYRlL0gjf/view?usp=share_link

https://www.howbad.info/vsafecdc.pdf

(Opracował: Damian Prędota)

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt: kontakt@doprawdy.info