Ponownie łączyć nasze serca, nasze dusze i nasze mózgi.  Złem jest fragmentacja

Wszyscy wkupiliśmy się w system, który omija serce i duszę, omija nasze duchowe połączenie z ziemią, więc stajemy się ślepi na Naturę i inne istoty, w tym ludzi. Staliśmy się istotami czysto materialnymi i to się nazywa “realizm”.

Zostaliśmy wstrząśnięci, a mózg ma wszystko wyszczególnione, rozdrobnione. 

Jeśli wszystko jest oddzielone, to ludzie nie mają ze sobą kontaktu i nikt z nas nie widzi całego obrazu i wszyscy pracujemy w duchowym vaccum. Nie możemy ze sobą rozmawiać. Jak możemy wziąć odpowiedzialność za cokolwiek bez zrozumienia podstaw, na których ta odpowiedzialność musi być wzięta?

Tak więc ludzie, którzy mają bardzo dogłębne wykształcenie, profesorów, magistrów itp., są tak wyspecjalizowani, że często mają bardzo wąską wizję, choć oczywiście nie wszyscy. Jednak te same wzorce istnieją wszędzie…, święta geometria, specjalne związki, umysł serca, działanie myśli…, odpowiedzialność.  Musimy zrozumieć te powiązania.

Duchowość, religia zostały zniszczone, ponieważ jest to jedyny obszar, w którym wszystko jest połączone w znaczący sposób, lub powinno być połączone w znaczący sposób. Widzimy  tylko to, co nauczono nas zauważać, więc nie widzimy korupcji, która istnieje na widoku, ponieważ mamy tak wiele powodów, aby jej nie zauważać…, zostaliśmy wytresowani jak posłuszne “zwierzaki”, aby wykonywać polecenia, ponieważ wtedy czujemy się “bezpiecznie”.

Jednak my, każdy z nas, musi się ‘narodzić na nowo’, musi nauczyć się widzieć i zauważać, a do tego każdy z nas musi zrozumieć, czym właściwie jest bycie człowiekiem i jak bardzo jesteśmy częścią ziemi i Natury, choć również ją przekraczamy.  Nasze stopy na ziemi, a nasze duchy wszędzie!

Musimy nauczyć się ponownie łączyć nasze serca, nasze dusze i nasze mózgi, aby “widzieć” wyraźnie, zauważać, “postrzegać”.
Musimy nauczyć się patrzeć całymi naszymi istotami, a nie fragmentarycznymi robotami z pewnymi zaprogramowanymi umiejętnościami, pozwalającymi innym na rozpracowanie zasadniczych, ważnych kwestii w życiu (lekarze, prawnicy itp. itd.).

Więc w zależności od tego, gdzie jesteśmy na tej przesuwnej skali łączności, tak będziemy uczestniczyć w całości w ten sposób. Złem jest fragmentacja.

(Autor: Krystyna Zaremba)

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt: kontakt@doprawdy.info