W parlamencie trwają prace nad ustawą będącą de facto IV rozbiorem Polski

W dniu 16 czerwca 2023 r. antypolscy zarządcy wraz ze swoimi poplecznikami wypowiedzieli Polakom wojnę. Druk 3238 – Projekt zmian w prawie geologicznym i górniczym został przyjęty w III czytaniu przez 268 posłów. Wnioskodawcą Projektu jest Pan Mateusz Morawiecki, do reprezentacji zarządu oddelegowano Ministra Klimatu i Środowiska Annę Moskwę.

Z projektem można zapoznać się pod tym linkiem. Projekt wprowadza niebezpieczne zapisy. Ze względu na objętość projektu przytoczę tylko najważniejszą zmianę- wprowadza wywłaszczanie własności prywatnej, należącej do Polaków, bez odszkodowania. A to nie są jedyne zapisy.

Z uwagi na powyższe powinniśmy swoją całą energię skierować na senatorów, bo żaden z nich nie ma prawa zagłosowania za tym haniebnym i niezgodnym z Konstytucją projektem. Można to zrobić poprzez wysyłkę sprzeciwu o treści tak jak zostało przedstawione w jednym z naszym artykułów na ten temat.

Opór ma sens i możemy to zatrzymać, ale to jest właśnie ten moment kiedy musimy stanąć wszyscy razem ponad kłótniami i podziałami. Tu chodzi o realne i bezpośrednie zagrożenie życia i zdrowia naszego i naszych Rodzin oraz naszej własności !!!

Adresy email senatorów: Lista i sylwetki senatorów

Posiedzenie Senatu jest zaplanowane na 21 i 22 czerwca 2023 roku, a więc mamy mało czasu.

(Opracował: Damian Prędota)

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt: kontakt@doprawdy.info

Źródło obrazka: Obraz Jana Matejki: Rejtan – licencja: Domena Publiczna