Co my szaraczki możemy zrobić?

I co my szaraczki możemy zrobić, żeby pozwolić naszej cywilizacji rozwijać się swobodnie? Gołym okiem widać, że żarna nieubłaganego postępu mielą powoli, acz systematycznie, próbując nas zapętlić w kolejnym cyklu cywilizacyjnym sterowanym przez globalistyczne siły.

Moim zdaniem podstawowa sprawa to nie współpracować z systemem. Nie dać się skusić jakimiś srebrnikami czy szeklami i nie pracować dla elit, nie podejmować prac, które powodują większe zniewolenie społeczeństwa. Spójrzmy na historię. Gdyby zwykli ludzie nie wspierali narzuconego systemu, pomysłodawcy często niewiele by wskórali. Gdyby w czasie II wojny światowej Żydzi nie zgłaszali się w gettach do judenratów i policji, to holokaust mógłby się nie udać. Poprzez sprzeciw i brak współpracy z oprawcą zyskuje się bowiem czas, w trakcie którego mogą zajść zdarzenia sprzyjające ocaleniu. Nawet w czasie wojny. Innym przykładem może być Kongo Belgijskie i Force Publique [54, 55]. Co prawda armia ta w roku 1914 liczyła 17 tysięcy ludzi, ale okazuje się, że białych było w niej niewielu i w zasadzie stanowili sam korpus oficerski.

Kolejnym sposobem jest wchodzenie do struktur samorządowych, rad dzielnic, miast i blokowanie wprowadzania pomysłów globalistów.

Następną propozycją, dla jednych najłatwiejszą do zrealizowania, dla innych bardzo trudną, jest zmiana sposobu myślenia. Jezus powiedział: „Według wiary waszej niech wam się stanie!”. Z moich obserwacji wynika, że jest to szczera prawda. Tak działa świat… Globaliści, chcąc wzbudzić w nas wiarę w nieuchronność ich wizji świata, karmią nas filmami o dystopijnej przyszłości, programami naukowymi prezentującymi taką właśnie przyszłość i pogadankami tak zwanych ekspertów i autorytetów, że taka przyszłość musi nastąpić. Jeśli zignorujemy ich demoniczne wizje, nie będziemy karmić swoich umysłów tą wiedzą, a zamiast tego będziemy sobie wyobrażać lepszy dla nas świat, to tak właśnie zacznie się dziać…

Na zakończenie chcę jeszcze raz powtórzyć, że systematycznie jesteśmy odzierani z naszych praw i wolności i powinniśmy się temu sprzeciwić, choćby przez bierny opór, brak współpracy z systemem i wiarę, że może być inaczej.

Cały artykuł: https://doprawdy.info/2023/10/co-my-szaraczki-mozemy-zrobic/

(Autor: Jacek Jaworski)

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt: kontakt@doprawdy.info