Co powstrzymuje ludzkość od stawienia czoła siłom zdecydowanym ją zniszczyć?

Wojna polegająca na czymkolwiek innym niż lokalny spór jest wymyślonym i zaplanowanym wydarzeniem opartym na ukrytych motywach.

W dobie globalizacji wojna służy odwróceniu uwagi od czegoś, co ma charakter trwalszy i co rozgrywający chcą wprowadzić pod osłoną dymu i ognia dominującego w obrazach i retoryce pola bitwy.

Chodzi o coś, co pozwoli jeszcze bardziej zniewolić dużą część ludzkości, aby dostosować ją do pożądanej gry końcowej – i to w znacznie szybszym tempie, niż byłoby to możliwe w normalnym biegu rzeczy.

Wojna jest również motywowana chęcią ożywienia gospodarczego kompleksu wojskowo-przemysłowego i, oczywiście, przynosi chaos.

Chaos to istotny czynnik skłaniający przerażone populacje do wezwania na pomoc Wielkiego Brata Zbawiciela, aby zakończył konflikt. Konflikt, w którego rozpoczęciu główną rolę odegrali ci sami „zbawiciele”, promujący elitarne agendy kontroli.

Biorąc pod uwagę, że wydarzenia na świecie są manipulowane politycznie i ekonomicznie w taki sposób, aby dawać coraz większą władzę coraz mniejszej liczbie instytucji i tym, którzy nimi kierują, łatwo zidentyfikować „wrogów ludu”.

Jednakże różnica między wrogiem obecnym a wrogiem z poprzednich epok polega na tym, że wersja z XXI wieku wykorzystuje zaawansowaną manipulację psychologiczną jako główną broń coraz bardziej wirtualnego arsenału.

Dzisiejszy wróg publiczny numer 1 jest… mistrzem oszustwa.

Zrozumienie tego oznacza uznanie, że mamy nowy wymiar, z którym musimy się uporać, aby opracować strategię zdolną to oszustwo obnażyć i zdetonować jego psychologiczną kontrolę nad większą częścią ludzkości…

(Autor: Julian Rose)

Cały artykuł:
https://www.globalresearch.ca/what-holds-mankind-back-from-confronting-forces-determined-destroy-it/5837455
Uwaga! Aby przeczytać tekst w języku polskim, należy skorzystać z przycisku „funkcja tłumaczenia” na powyższej stronie Global Research.

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt:kontakt@doprawdy.info