Czy wszystkie rządy państw narodowych realizują ludobójczą agendę?

Musimy ostatecznie pokonać demoniczne siły

W obecnych instytucjach politycznych odpowiedzialnych za administrowanie sprawami ludzi jest zaledwie maleńki procent jednostek, które uważają za swój priorytet odpowiedzialne troszczenie się o innych i o naszą wspólną planetę. Zwodziciele i zwodzicielki, którzy przed wyborami przedstawiają siebie jako świętych i zbawców swoich społeczności, przeobrażają się w wyrachowane pasożyty, gdy tylko zostaną wybrani na publiczne stanowiska.

I cóż z tym robi elektorat? Część uznaje, że „w tym skorumpowanym świecie” taki stan rzeczy jest w pewnym sensie nie do uniknięcia. Inni wyrażają niezadowolenie i głośno deklarują, że w następnych wyborach zagłosują na opozycję. Jeszcze inni usiłują całkiem ignorować rzeczywistość, cynicznie zarzekając się, że w przyszłości nie będą w ogóle głosować. Bardzo nieliczna mniejszość domaga się rozliczenia wybranych przez siebie przedstawicieli i dotrzymania przez nich obietnic politycznych składanych przed wyborami. Determinacja ta niekoniecznie daje pożądane efekty, ale przynajmniej jest postawą godną.

W rezultacie tego wszystkiego parlamentarzyści, senatorowie i kongresmeni – każdy z nich jest skupiony przede wszystkim na odniesieniu sukcesu we własnej karierze politycznej, w związku z czym natychmiast podporządkowują się programowi swojej partii. A jest nim z góry wyznaczona agenda, oparta na żądaniach sponsorujących ją korporacyjnych miliarderów, których hojność w finansowaniu jest uzależniona od pewności, że udzielone wsparcie zostanie odpowiednio odpłacone.

Niemożność lub odmowa ze strony narodów i ich czołowych rzeczników, by zająć humanitarne stanowisko wobec holokaustu w Gazie, ujawnia nieprzerwaną reakcję łańcuchową. Jej początku można się doszukać u wspomnianego wcześniej parlamentarzysty, który skapitulował i poddał się woli marionetkowych liderów, żeby nie narazić na szwank własnej kariery. Tutaj zaczyna się staczanie w niewolnictwo…

Więc czym są naprawdę obecne rządy? Są to instytucje tchórzliwie udające, że debatują nad zaletami i wadami przyjęcia tego, co w rzeczywistości jest z góry narzuconą tajną agendą służącą realizacji Wielkiego Resetu i Nowego Porządku Świata.

My, ludzie, mamy przed sobą nadzwyczajne zadanie odzyskania kontroli nad własnym losem, a wreszcie nad losem planety.

(Autor: Julian Rose)

Cały artykuł: https://doprawdy.info/2024/01/czy-wszystkie-rzady-panstw-narodowych-realizuja-ludobojcza-agende/

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt: kontakt@doprawdy.info