Recenzja książki Ja, Lach

Wczoraj skończyłem czytać książkę Ja, Lach autorstwa Tomasza Czcibora Semika. Liczy ponad 400 stron i zawiera ponad 50 rozdziałów, z których każdy jest zakończony krótkim podsumowaniem. Niektóre podsumowania zawierają również dodatkowe myśli i wtrącenia autora, uzupełniające główną treść rozdziału lub zapowiadające tematykę następnych.
Książkę napisano językiem współczesnym, zrozumiałym i prostym, czyli takim, jakim się obecnie powszechnie posługujemy, ale pozbawionym wulgaryzmów.
Książka jest dla osób w każdym wieku – zawiera rozdziały, które mogą być czytane małym dzieciom, jak również takie, które są przeznaczone zdecydowanie dla dorosłych.

Ja, Lach porusza tematykę moralności, wolności, duchowości, a także miejscami wprowadza wątki z historii Słowian oraz świata. Delikatnie dotyka również tematów drażliwych, takich jak religia czy obyczajowość.
Można powiedzieć, że jest w pewnym sensie poradnikiem i przewodnikiem dotyczącym tego, jak my Polacy jako Lechici powinniśmy postępować obecnie i w przyszłości, aby wyjść z niewoli, a także jak zmienić świat na lepsze, by globaliści przestali kontrolować ludzkość oraz jej życie i zwyczaje.

Książkę napisano logicznie i spójnie. Każdy rozdział jest mniej lub bardziej powiązany z wcześniejszym, przez co powstaje wrażenie liniowości tekstu. Czyta się ją naprawdę przyjemnie, a wrażliwsze osoby mogą nawet poczuć pozytywną energię.

Jestem pozytywnie zaskoczony tą pozycją. Podbudowała mnie na duchu. Dla zainteresowanych dodam, że jest już kontynuacja, zatytułowana Lach do Lacha.

(Autor: Damian Prędota)

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt:kontakt@doprawdy.info