Ród obłąkany kontra ród człowieczy. Wyścig z czasem

Tuż pod powierzchnią codziennego życia ścierają się dwie całkiem przeciwne siły: „wola życia” i „wola niszczenia życia”. Walczą one ze sobą o to, by zdominować rzeczywistość naszej epoki. Trwa wyścig z czasem.

„Wielki Reset” to trafnie nazwane najnowsze ustawienie zegara na wydarzenie zaplanowane przez ród obłąkany. W swojej agendzie wyznaczyli oni kluczowe terminy przekształcenia życia organicznego w cyfrowo sterowane, zrobotyzowane, coś na podobieństwo życia, w którym docelowo ród ludzki stanie się przeżytkiem. Lata 2025/26, 2030 i 2045/50 mają stanowić praktyczne etapy osiągania tego ambitnego celu. Na początek, w dziedzinie finansowej na około 2026 rok przewidzieli wprowadzenie waluty cyfrowej banku centralnego (CBDC) wraz

z systemem zaufania społecznego, w celu kontrolowania dostępu do kont bankowych.

Ma to za sobą pociągnąć stagnację gospodarczą i klęski głodu nawiedzające ludzkość…

Ród ludzki budzi się i dostrzega swoje rzeczywiste zniewolenie przez szalone ambicje obłąkanych elit. To jest epicentrum konfliktu życie kontra śmierć. A my wszyscy, czy o tym wiemy, czy nie, bierzemy aktywny udział w tym niespotykanym dramacie.

Tak, to jest wyścig z czasem. Czy moc przebudzonego ducha dotrze tam jako pierwsza i złamie satanistyczny kod psychopatów, uwalniając tym ludzkość z okrutnych pęt szaleńców?

Nie potrafimy przewidzieć przyszłości, ale nikt, kto ma możliwość bicia na alarm i włączenia syren strażackich, nie może dłużej odwracać się tyłem do niebezpieczeństwa, jakie zagraża ludzkiej rasie. Choć istnieje sto jeden sposobów podjęcia działania na to wezwanie, są dwie podstawowe zasady, które winniśmy wszyscy respektować, aby wzbudzić w sobie siłę dążenia do celu i czystość naszej intencji zwycięstwa życia nad śmiercią: pielęgnowanie w sobie wewnętrznego światła i zewnętrzne manifestowanie jego mocy. Zawsze wewnętrzna refleksja musi prowadzić do działania na zewnątrz. Jedno bez drugiego nie ma racji bytu.

Od samych narodzin posiadamy wszelką niezbędną moc i narzędzia do powstania i pokonania szaleńców. Jeśli dotąd jedynie brak konieczności sprawiał, że marnowaliśmy swój potencjał, to ten czas już minął.

Nie miejcie wątpliwości, że jesteśmy zdolni do pokonania kasty szaleńców. Ponad 50 procent wszystkiego, co jest konieczne do wygrania walki, polega na niezłomnym postanowieniu, by w pełni wyrazić swoje człowieczeństwo. To ono zawiera w sobie ziarno niezwyciężoności.

Cały artykuł: https://doprawdy.info/2024/05/rod-oblakany-kontra-rod-czlowieczy-wyscig-z-czasem/

(Autor: Julian Rose)

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt: kontakt@doprawdy.info