Zalanie 400 000 hektarów ziemi rolnej w Polsce – armagedon polskiego rolnictwa

Komisja Europejska planuje zalać 400 tysięcy hektarów gruntów rolnych w Polsce [1], co zaskutkuje znacznym ograniczeniem rodzimej produkcji rolnej i większym uzależnieniem Polaków od międzynarodowych koncernów. Oczywiście tłumaczone jest to ochroną klimatu, zwiększeniem bioróżnorodności, walką z dwutlenkiem węgla itp. Zalanie tego terenu odpowiada około trzydziestu pięciu tysiącom gospodarstw rolnych. Co ciekawe, w Polsce zostaje otwarta kolejna farma owadów [2]. Firma HiProMine uruchomiła właśnie nową farmę owadów w Karkoszowie (województwo lubuskie) i ma w planach budowę kolejnych. Zakład ma ponad 20 tys. m2 i i rocznie jest w stanie wyprodukować 50 tysięcy ton wyrobów z owadów. Z danych oficjalnych wynika, że głównymi akcjonariuszami są Polacy [3, 4], ale, jak widać, realizujący politykę globalistycznych elit. W sumie, po co Polakom rolnictwo, skoro są farmy robaków? W Polsce będzie kilka ogromnych zakładów produkujących robaki, a dziesiątki tysięcy gospodarstw rolnych zniknie i Polacy znów staną się chłopami pańszczyźnianymi zależnymi od kaprysów swoich panów. Zalewanie gruntów ornych spowoduje, że przez następne dziesiątki, jak nie setki lat, staną się one niezdatne do uprawy.

Niszczenie rolnictwa i produkcja robaków jest zgodne z wytycznymi C40, gdzie [5]:

„Aby osiągnąć redukcję emisji zgodną z limitami wzrostu globalnej temperatury, które według naukowców są bezpieczne, konieczne będą następujące zmiany:

Przejście na diety roślinne

Obywatele nie powinni spożywać więcej niż 16 kg mięsa na osobę rocznie do 2030 r., w porównaniu ze średnią 58 kg. Obejmuje to 1,3 kg wołowiny, podczas gdy obecnie przeciętny obywatel Azji Wschodniej spożywa 13 kg rocznie.

Cel: 90 kg nabiału na osobę rocznie, w porównaniu ze średnią C40 wynoszącą 106 kg lub około 220 kg w Europie.

Jedzenie zdrowych ilości. Konsumenci powinni ograniczyć dzienne spożycie żywności do średnio 2500 kcal na osobę dziennie. Średnie spożycie kalorii obywateli Ameryki Północnej wynosi ponad 3100 kcal na osobę dziennie.”

(Opracował: Jacek Jaworski)

Przypisy:

[1] https://szczecin.tvp.pl/66873954/tysiace-hektarow-ziem-uprawnych-pod-woda-kontrowersyjne-plany-komisji-europejskiej

[2] https://www.tygodnik-rolniczy.pl/zwierzeta/rusza-kolejna-fabryka-owadow-w-polsce-az-50-tys-ton-produktow-rocznie-2512579

[3] https://hipromine.com/wp-content/uploads/2023/05/2022-05-17-akcjonariat.pdf

[4] https://fidiasz.com/kim-jestesmy

[5] https://www.c40.org/news/a-sustainable-diet-by-2030-is-key-to-solving-the-climate-emergency/

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt: kontakt@doprawdy.info