Rolnictwo telekinetyczne

Wśród różnych metod uprawy roślin jedną z bardziej zaskakujących jest koncepcja rolnictwa telekinetycznego zaproponowanego przez profesora fizyki Jana Pająka w książce „UFO abductes”. Nie będę wnikał co to jest efekt telekinetyczny, wspomnę tylko, że podstawą do rozważań autora była analiza sukcesu imperium Tiwanaku, które powstało na wysokogórskim płaskowyżu na terenie obecnej Boliwii. Mimo surowych warunków klimatycznych i ubogiej gleby rozwinęło się tam bardzo wydajne rolnictwo oparte na irygacyjnym podlewaniu roślin wyłącznie wodą przepływającą przez punkty ogniskowe kamiennych piramid. Woda ta była rozprowadzana po polach z pomocą sieci kanałów, które zawsze zaczynały się w piramidzie.

W swoich przemyśleniach autor doszedł do wniosku, że stosując efekt telekinetyczny w rolnictwie nie będzie wymagana żyzna gleba, pełnoskładnikowa baza mineralna, nawożenie, hormony czy pestycydy, a mimo to plony będą wyższe.

A teraz przejdźmy do praktycznego uzyskania „natelekinetyzowanej” wody. Autor sugeruje, aby wodę trzymać lub przepuszczać ciągłym strumieniem poprzez punkt ogniskowy piramidy. Profesor Pająk nie precyzuje, gdzie znajduje się punkt ogniskowy piramidy. Z gruba jest to punkt znajdujący się między postawą piramidy, a 2/3 jej wysokości. Najlepiej go znaleźć eksperymentalnie. Piramidę należy zorientować zgodnie z kierunkami północ – południe, wchód – zachód. Dobrze jest wziąć pod uwagę pewien rodzaj cyklicznie powtarzających się zaburzeń znanych w radiestezji jako „siatka szwajcarska”. Twórca koncepcji uważa, że do telekinetyzowania wody korzystniejsze są modele schodkowych piramid południowoamerykańskich niż regularnych typu piramidy Cheopsa w Egipcie. Oczywiście znamy więcej piramid schodkowych, jak np. piramida Dżesera [1] w Egipcie czy Borobudur w Indonezji [2]. Można i z ich modelami przeprowadzić eksperymenty. Według autora piramidy schodkowe są korzystniejsze, bo prawdopodobnie wytłumiają szkodliwe oddziaływania rezonansowe znane w radiestezji pod nazwą „zieleni ujemnej”.

W ramach eksperymentów rolniczych wodę można trzymać przez określony czas w piramidzie w jej punkcie ogniskowym lub przepuszczać w sposób ciągły przez ten punkt z różnymi prędkościami dobierając prędkość optymalną dla konkretnych upraw.

Efekt telekinetyczny w rolnictwie został rozpracowany tylko teoretycznie przez profesora Pająka, więc zachęcam do testów polowych jego teorii.

(Autor: Jacek Jaworski)

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt: kontakt@doprawdy.info

Przypisy:

[1] http://www.national-geographic.pl/artykul/piramida-dzesera-w-sakkarze-to-najstarsza-piramida-na-swiecie-kto-odpowiada-za-jej-budowe

[2] https://innywariant.weebly.com/blog/borobudur-i-gunung-padang-sladami-cywilizacji-epoki-lodowcowej