Dla mediów

Doprawdy.info to niezależny portal informacyjny dla celów edukacji społeczeństwa i pozyskiwania ludzi na stronę prawdy. Jest źródłem krótkich, wiarygodnych i sprawdzonych informacji. Został powołany na Konferencji „Prawdziwe przywództwo w czasach kryzysu. Jak przetrwać napór Matrixa”, w Krakowie w sierpniu 2022 r. Jest partnerskim portalem z https://truth-not-tyranny.org.

‘Nasz portal nie ma liderów, tutaj liderami są informacje’ – mówi Jadwiga Łopata

„Poszerzaj swoją świadomość, bierz odpowiedzialność za swoje myśli i przyłącz się do Portalu Do Prawdy.” – dodaje Sir Julian Rose ze Sztabu Do Prawdy.

Weryfikacją merytoryczną informacji zajmuje się zespół pod przewodnictwem doktora Jacka Nowaka, naukowca z dużym doświadczeniem.

Informacja o sztabie DO Prawdy poniżej (*).

Przydatne linki:

– portal informacyjny Do Prawdy: https://doprawdy.info/

– dołącz do naszej ogólnopolskiej akcji “Po, której stronie jesteś? :https://doprawdy.info/dolacz-do-ogolnopolskiej-akcji-po-ktorej-stronie-jestes/

– Rozwijamy też kanał na: https://rumble.com/user/DoPrawdy

Kontakt z nami dla mediów, Grażyna Bakunowicz: grazyna@doprawdy.info

(*) Skład Sztabu Do Prawdy:

Grażyna Bakunowicz – z wykształcenia socjolog, z zawodu trener i facylitator z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w biznesie. Żona i mama trzech córek. Przez 10 lat doradca rodzinny, od 2020 roku działacz wolnościowy. Obecnie współtworzy portal Doprawdy.info.

Jadwiga Łopata – – inicjatorka i współzałożycielka Europejskiego Centrum Rolnictwa Ekologicznego i Turystyki-ECEAT, Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi-ICPPC, Koalicji POLSKA WOLNA OD GMO i 5G. Od 35 lat aktywnie działa na rzecz ochrony i promocji tradycyjnych wartości polskiej wsi oraz naturalnej i kulturowej różnorodności. Za swoją działalność została nagrodzona Nagrodą Goldmana (ekologiczny Nobel), Złotym Krzyżem Zasługi, tytułem „Zasłużona dla Gminy Stryszów”. Jest nominowanym członkiem międzynarodowej sieci Innowatorów dla Dobra Publicznego – Ashoka. Prowadzi edukacyjne tradycyjne gospodarstwo ekologiczne EKOCENTRUM ICPPC www.eko-cel.pl

Dr Jacek Nowak -emerytowany profesor Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie. Obecnie niezależny naukowiec i doradca organizacji społecznych. Specjalizuje się m. in. w zakresie: 1) współczesnych zagrożeń zdrowia, środowiska naturalnego i podstaw przetrwania oraz 2) zastosowań metod nauk ścisłych w ekonomii i zarządzaniu. 9 lat twardej praktyki w zarządzaniu różnymi organizacjami: od spółek prawa handlowego i jednoosobowej firmy po szkołę wyższą i organizację społeczną. Autor prac naukowych i popularno-naukowych prezentujących m. in. zagrożenia ze strony glifosatu, GMO i schemizowanego rolnictwa (dla zmylenia społeczeństwa zwanego „konwencjonalnym”), jak np. raportuZagrożenia ze strony glifosatu i Roundupu, najszerzej używanych w uprawach GMOWięcej na: https://renesans21.pl/o-nas/.

Sir Julian Rose – – współzałożyciel i prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi-ICPPC www.icppc.pl oraz współzałożyciel Koalicji POLSKA WOLNA OD GMO i 5G. Właściciel jednego z pierwszych ekologicznych gospodarstw w Anglii, działacz społeczny. Autor książek: „Zmieniając kurs na życie. Lokalne rozwiązania globalnych problemów”, „W obronie życia”, „Pokonać umysł robota. Zachować człowieczeństwo” oraz setek artykułów www.renesans21.pl.