Grabież intelektualna

Czy lubisz być złodziejem lub być okradanym w tej samej chwili?

Jeśli tak, to przestań czytać już teraz!

Czy uważasz się za dobrego człowieka?

Jeśli nie, to strata Twojego czasu! Skasuj ten tekst!

Jeśli jednak uważasz się za dobrego człowieka i nie lubisz złodziei, którzy kradną Twoją własność, nie akceptujesz kradzieży, to poświęć 5 minut Twojego cennego czasu na przeczytanie tego artykułu.

Niestety, jeśli korzystasz z usług Google (Alphabet), Apple, Microsoft, Meta (Facebook, WhatsUp) itp. to bierzesz udział w największej kradzieży od czasów hiszpańskiej Konkwisty i podboju Ameryki Północnej, a co gorsze, okradasz samego siebie. (…)

Kiedy dostajesz szkiełka w postaci darmowej poczty elektronicznej, portalu społecznościowego, usługi przechowywania informacji w chmurze, płacisz swoimi danymi, sprzedajesz siebie kawałek po kawałku. Swoje preferencje, swoje informacje, swoje relacje i inne cenne kawałki siebie.

To wiedza coraz bardziej powszechna w dzisiejszym świecie, ale umyka Ci coś, co jest napisane tuż przed Twoimi oczami, tylko nie zauważasz tego – najciemniej jest pod latarnią.

Wyobraź sobie, że każda informacja, którą umieszczasz w dowolnym serwisie, każdej z tych firm, staje się ich współwłasnością, poprzez licencję, której udzielasz umieszczając te informacje w dowolnych serwisach każdej z dużych firm IT.

Powtórzę to jeszcze raz – SAM ODDAJESZ CAŁĄ SWOJĄ WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNĄ DO WSZYSTKIEGO CO TWOJE KORPORACJOM.

To jest najstraszniejsze – sami im to oddamy i jeszcze jesteśmy szczęśliwi, ponieważ dali nam paciorek – taki ładny kolorowy, szklany…

Najlepszym niewolnikiem jest osoba, która nie zdaje sobie sprawy, że jest niewolnikiem! (…)

Poniżej linki do aktualnych regulaminów wybranych korporacji i wyciąg z treści tych regulaminów, które akceptujesz rozpoczynając użytkowanie…

Poszukaj też nas na tv.suwerenni.org i na rumble.com

Cały artykuł: https://niss.org.pl/grabiez-intelektualna/

(Autor: Michał Czarnocki)

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt: kontakt@doprawdy.info