Dobra Rodzina

Zdrowa Rodzina

  • Poradnik i książka kucharska w jednym.
  • Praktyczne wskazówki dot. zdrowego odżywiania rodziny: własne uprawy, organizacja zakupów i gotowania, zapasy żywnościowe, smaczne i pełnowartościowe posiłki w dietoterapii i profilaktyce zdrowotnej.
  • Miniporadnik dietetyczny, naturalne „suplementy diety”, odżywianie maluszka.
  • Zdrowe jedzenie do przedszkola, szkoły, pracy, na dłuższe zakupy lub podróż.
  • Przepisy kucharskie oparte na składnikach naturalnych, nieprzetworzonych przemysłowo, stworzone zgodnie z nauką dr. Westona Price’a.

Ewa Gierula – dyplomowany dietetyk, psychodietetyk, autorka książek: Zdrowe Dzieci – o utrzymywaniu dzieci w zdrowiu i wyprowadzaniu z choroby bez leków i suplementów oraz Żywność a zdrowie człowieka – o pokarmach naturalnych i produktach spożywczych oraz ich wpływie na organizm, twórca strony internetowej zdrowedzieci.org.pl i kanału YouTube Zdrowe Dzieci – Zdrowa Rodzina, w niniejszej publikacji przedstawia swój zbiór rodzinnych przepisów, tworzonych przez lata z myślą o zdrowiu wszystkich członków rodziny, z uwzględnieniem potrzeby wdrażania diety terapeutycznej, a następnie – profilaktycznej, opartej na wysokoodżywczych pokarmach naturalnych.

Zdrowa Rodzina to oryginalna książka kucharska połączona z niekonwencjonalnym poradnikiem dietetycznym, niezastąpiony przewodnik dla osób chcących odzyskać lub zachować zdrowie przede wszystkim poprzez właściwe odżywianie się, a nie leki, szczepionki czy suplementy w postaci tabletek, proszków i płynów. Książka ta jest również pomocą dla rodzin w sprawnej organizacji zakupów spożywczych, zapasów żywnościowych i gotowania, a także we własnym wytwarzaniu dobrej żywności – zajęciu coraz bardziej potrzebnym w dzisiejszym świecie. Z książki z pewnością skorzystają osoby niedoświadczone w sztuce kulinarnej oraz te, którym trudno znaleźć czas na gotowanie. Poza tym zbiór przepisów kulinarnych, specyficznie pogrupowanych i zaprezentowanych w Zdrowej Rodzinie, stanowi istotne narzędzie w dietoterapii, długo wyczekiwane przez pacjentów oraz ich opiekunów zgłaszających się do gabinetu dietetycznego Autorki. Narzędzie to ułatwia wdrażanie diety rotacyjnej w rodzinie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb zdrowotnych i upodobań kulinarnych każdego z jej członków.

Wstęp do książki – do poczytania

Wstęp do książki – do posłuchania

Spis treści

Tu można nabyć