Promocja „gatunku trans”. Program celowej dehumanizacji rodzaju ludzkiegoPromocja „gatunku trans”.

Promocja „gatunku trans” daje nam wgląd w najciemniejsze obszary ludzkiego umysłu. Umysłu, inspirowanego przez Lucyfera/Masona. Jest to program celowej dehumanizacji rodzaju ludzkiego teraz upubliczniany, ponieważ inicjujący go wyraźnie wierzą, że mogą już „zresetować” społeczną, moralną i etyczną mapę świata.

Zanegowanie praw Wszechświata i zastąpienie ich celem biologicznej bezpłodności jest programem pochodzącym od „drugiej strony”. Rozumiem przez to, że jest on produktem sił demonicznych, chorej świadomości tych, co nienawidzą ludzkości.

Ale zespół Schwaba (*) wypracował sposób na sprzedanie tej ponurej przyszłości pod pozorem zaoferowania młodzieży „wolności” do robienia modnych rzeczy, jak do stania się „niebiologicznymi” LGBT  (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender), w imię prawa wyboru. Tymczasem wiek dojrzewania jest to niezwykle ważny i często niestabilny okres w naszym życiu. Jest to czas odkrywania, co to znaczy być mężczyzną i kobietą i jakiego rodzaju zachowania oczekuje od nas społeczeństwo. W takim momencie życia dość łatwo jest zostać nakłonionym do samo-okaleczania się z powodu irracjonalnej chęci stania się nonkonformistą.

Wielu rodziców takiej młodzieży wydaje się być pozbawionych woli czy też instynktu, aby skierować swoją latorośl na drogę zdrowia fizycznego i psychicznego. Jednocześnie lekarze oferują oszpecającą operację i wyniszczające lekarstwa, jakby były one składowymi standardowej procedury medycznej. Nie wykazują żadnych etycznych ani moralnych hamulców. Dzieci, bo takimi są, myślą że podejmują tę decyzję z własnej woli. Niestety, ich nieukształtowane umysły zostały zatrute i skradzione im właśnie w momencie, gdy są najbardziej wrażliwe i otwarte. Rozwój psychiczny wielu osób jest już zaburzony i zniekształcony poprzez ciągłe używanie telefonów komórkowych, którego to używania ich nieświadomi rodzice nie potrafili kontrolować.

Ma się nieuniknione uczucie, że apokalipsa nie jest przyszłością, ale teraźniejszością. Cała tratwa ludzkości pozwala sobie stać się obiektem dla zaprogramowanego zejścia do sali tortur wymyślonej i prowadzonej przez kabałę.

Cały artykuł: https://www.globalresearch.ca/truth-about-trans-neutralising-powers-creation/5796584

Dr. Lawrence Dunegan’s discussion https://www.youtube.com/watch?v=2i3BTXxl8KM
A transcript of the “New Order of Barbarians.” Dr. Richard Day’s speech: https://www.scribd.com/document/288391284/dr-richard-day-1969
(wersja PDF: http://www.kindness2.com/uploads/2/6/1/1/26113502/dr._richard_day._1969___1.pdf)

(*) Klaus Martin Schwab – niemiecki inżynier i ekonomista. W 1971 roku założył Światowe Forum Ekonomiczne, w którym pełni funkcję prezesa zarządu.

(Opracował: Julian Rose)

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt: kontakt@doprawdy.info