Minister Zdrowia i prezydent RPA oraz Pfizer oskarżeni o bezprawne dopuszczenie tzw. ‘kowidowych szczepionek’

Ze względu na okaleczenia szczepionkowe w Republice Południowej Afryki, Minister Zdrowia, prezydent i inne instytucje państwowe RPA oraz Pfizer zostali oskarżeni przed tamtejszym Sądem Najwyższym. Powód, Freedom Alliance of South Africa (FASA), wnosi o uznanie decyzji pozwolenia na stosowanie tzw. kowidowych szczepionek Pfizera za irracjonalne i bezprawne. Akt oskarżenia liczy aż 737 stron obciążających dowodów szkodliwości kowidowych szczepionek Pfizera. Można wręcz zaryzykować twierdzenie, że zaczęły się tzw. Trybunały Norymberskie 2.

W jednym z moich wcześniejszych artykułów o grafenie w szczepionkach wskazałem jak niebezpieczny jest, ale niestety znajduje się w szczepionkach kowidowych, co dyskwalifikuje ich korzyści.

Nie jest tajemnicą, że wiele osób się zaszczepiło na koronę, będąc okłamywanym o rzekomym bezpieczeństwie. Mimo, że kampania szczepień kowidowych trwała zaledwie 1,5 roku zbiera już swe śmiertelne żniwo.

 763 znanych celebrytów zmarło lub doznało poważnych obrażeń po szczepionce Pfizera. Na ten temat powstał film dokumentalny. Kla.TV zebrała 17 godzin materiału filmowego dokumentującego przerażające konsekwencje i ogólnoświatowe żniwo śmierci po szczepieniu Corony. Jeśli tak wielu umiera wśród samych celebrytów, to jak będzie w przypadku tych anonimowych i nieznanych, o których nie informuje się w mediach? Film nie jest długi, ale w sposób wystarczający pokazuje ,,czarno na białym” skalę okaleczeń.

Ta sama telewizja nakręciła jeszcze inny film, gdzie tym razem założyciel Kla.TV Ivo Sasek komentuje w nim wybuchowe akta Pfizera, które zostały udostępnione publicznie na mocy nakazu sądowego zamiast być zapieczętowane przez 75 lat. Pfizer wyraźnie liczył się z “bombą zegarową śmierci poszczepiennej” jeszcze przed rozpoczęciem szczepień, ale nie z słyszalnym krzykiem śmierci poszczepiennej z wszelkiego rodzaju statystyk.

Na przykład niemiecki fundusz emerytalny jeszcze przed rozpoczęciem szczepień Covid narzekał na deficyt w wysokości 6,5 miliarda euro! Teraz jednak, niecałe dwa lata po rozpoczęciu szczepień Covid, spodziewa się nadwyżki w wysokości 2,1 mld € z powodu wysokiej śmiertelności.

Prowadzący publicznie oskarża Pfizera o zbrodnie przeciwko ludzkości.

 (Opracował: Damian Prędota)

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt: kontakt@doprawdy.info