UWAGA PILNE! Apel do Konsumentów i Rolników!

Teraz jest czas na działania! Zjednoczmy się i przejmijmy kontrolę nad naszym życiem, inaczej przyjdzie nam stać z boku i czekać, aż wykończą nas korporacje przemysłowego rolnictwa i skorumpowane rządy. Wybór należy do Was!

KONSUMENCI! Czy chcecie mieć na talerzu coś, co nadaje się do jedzenia? Czy naprawdę wierzycie, że to, co na co dzień kupujecie w Tesco i w innych hipermarketach, odpowiada waszemu zapotrzebowaniu na wartościowe pożywienie? Czy w ogóle was to obchodzi? A może jesteście „zbyt zajęci, żeby się tym zajmować”? Czy zdajecie sobie sprawę, jaki wpływ ta zatruta żywność ma na was, na wasze dzieci, na wasze wnuki?
Ona niszczy wasz system immunologiczny, usztywnia wasze naczynia krwionośne i blokuje zastawki w sercu, zwiększa szanse na to, że dostaniecie raka.

Czy zauważyliście, że ludzie coraz ciężej i coraz częściej chorują?

KONSUMENCI! Stoimy oto przed koniecznością wyboru tu i teraz. Unikanie go nie wchodzi już w rachubę. Nastał czas działania. Idźcie do swoich lokalnych rolników i wypracujcie wspólnie z nimi zasady, na jakich będą wytwarzać dla was dobrej jakości żywność.

ROLNICY! Nie dajcie się omamić. Unia Europejska chce się was pozbyć. Biurokraci chcą żebyście myśleli, że nic się nie da zrobić, bo to niedozwolone. Oni próbują wmówić wam poczucie winy z powodu robienia czegoś, co jest rozsądne, zyskowne i słuszne. Wyjmą swoją księgę przepisów sanitarnych i higienicznych, aby wpoić wam przekonanie, że musicie się dostosować do ich chorego globalnego systemu rynku żywności. Celem UE i globalnej elity jest zniszczenie gospodarstw rodzinnych w Europie i zastąpienie ich „superfarmami” zawłaszczonymi i zarządzanymi przez bankowe kartele. Superfarmami, gdzie jeden człowiek zarządza setkami hektarów, a w rezultacie tego „zarządzania” cały naród kupuje zatrute jedzenie w najbliższym supermarkecie.

ROLNICY! Co zrobicie, jeżeli grupa miejscowych konsumentów zwróci się do Was o wytwarzanie dla nich żywności? Jaka będzie wasza reakcja? Powiecie im, że to jest zabronione? A może poprosicie ich na herbatę czy kawę, żeby pogadać?
Jeżeli wybierzecie to ostatnie, to będzie to początek jakiejś niezależnej, dobrej inicjatywy. To znaczy, jeżeli ci ludzie zaproponowali by wam godziwą cenę za wytwarzanie dla nich żywności, to odrzucenie ich oferty byłoby chyba niemądre. Oni dostaną to czego chcą i wy też dostaniecie to czego potrzebujecie – pewny lokalny rynek – a nie taki, który jest kontrolowany przez ponadnarodowe korporacje, które usiłują was zniszczyć.

KONSUMENCI i ROLNICY! Jesteśmy na przednówku, a więc to dobry czas, aby podjąć pozytywne decyzje, które przybliżą was do współpracy i uniezależnią od korporacji i supermarketów… Bo co zrobicie, jak będą puste? Ci, co mają swój kawałek ziemi, już dzisiaj powinni zaplanować, co będą na nim uprawiać i z kim współpracować. Tych, którzy nie mają dostępu do ziemi, zachęcamy do pilnej współpracy z okolicznymi rolnikami.

Teraz jest Czas na działania! Stańmy MUREM za polskimi rolnikami!

(Autor: Julian Rose, dyrektor Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC)

Zapraszamy do współpracy z Do Prawdy! Kontakt: kontakt@doprawdy.info